Modele analizatorów jakości energii

analizator jakości energii i mocy MI 2883 ENERGY MASTER

METREL MI 2883 ENERGY MASTER

ANALIZATOR JAKOŚCI ENERGII KLASY S

Metrel MI 2883 Energy Master to nowy przenośny analizator jakości energii zaprojektowany specjalnie z myślą o rejestracji zużycia energii i ocenie efektywności energetycznej.

Analizator jakości energii i mocy Metrel MI 2884

METREL MI 2884 Energy Master XA

ANALIZATOR JAKOŚCI ENERGII KLASY S / Nowość!

 

Dla zaawansowanych użytkowników zainteresowanych długotrwałym monitorowaniem i analizą instalacji elektrycznych pod kątem jakości energii oraz zarządzania efektywnością energetyczną, a dodatkowo rejestracją przebiegów sygnałów, prądów rozruchu oraz stanów nieustalonych (transjentów).

analizator jakości energii i mocy MI 2885 MASTER Q4

METREL MI 2885 MASTER Q4

ANALIZATOR JAKOŚCI ENERGII KLASY S

 

Nowy analizator jakości energii MI 2885 stanowi rozszerzenie modelu MI 2883 o możliwość rejestracji przebiegów sinusoidalnych oraz rozruchów.

analizator jakości energii i mocy MI 2892 POWER MASTER

METREL MI 2892 POWER MASTER

ANALIZATOR JAKOŚCI ENERGII KLASY A / BESTSELLER

Jest to najdoskonalszy analizator firmy Metrel, który cechuje się bezkompromisową dokładnością i najbardziej rozbudowanymi funkcjami pomiarowymi.

analizator jakości energii i mocy MI 2893 Power Master XT

METREL MI 2893 Power Master XT

ANALIZATOR JAKOŚCI ENERGII KLASY A / NOWOŚĆ!

 

Flagowy model analizatora dla profesjonalnych użytkowników, specjalizujących się w bardzo dokładnych pomiarach i analizach transjentów oraz ogólnej analizie jakości energii na najwyższym poziomie dokładności (klasa A).

ROZBUDOWANE
OPROGRAMOWANIE

Dostarczane w zestawie standardowym oprogramowanie PowerView stanowi wygodne narzędzie do analizy zebranych przez przyrządy danych. bogactwo funkcji sprawia, że analiza jakości energii nigdy nie była taka prosta!

Automatyczna ocena kryteriów normy PN-EN 50160 - zarejestrowane dane można analizować zgodnie z predefiniowanymi parametrami określonymi w normie lub w oparciu o własne kryteria.

Automatyczne generowanie raportów zgodności jakości zasilania z normą PN-EN 50160, z możliwością eksportu do większości popularnych formatów dokumentów takich jak .DOC, .XLS, .PDF i inne.

Narzędzie zdalnej konfiguracji pozwala użytkownikowi na zdalną modyfikację ustawień przyrządu, zarządzanie ustawieniami rejestracji, jej zatrzymywanie/uruchamianie itp.

Filtr AvgOn pozwala na wyświetlanie wartości średnich uwzględniających jedynie aktywne interwały - kiedy prąd/harmoniczne nie wynosiły 0. PowerView oferuje kilka rodzajów filtrowania wyświetlanych danych.

Narzędzie zarządzania energią pozwala na planowanie i optymalizację profilu zużycia energii.

Rozbudowana analiza zarejestrowanych stanów nieustalonych.

Zarządzanie kontaktami pozwala na dodawanie danych kontrahentów wraz z logo.

Pełna polonizacja - program PowerView posiada pełną, profesjonalną polską wersję językową.