METREL

Europejski lider w produkcji aparatury
kontrolno-pomiarowej.

METREL

Metrel stanowi międzynarodową grupę ekspertów w dziedzinie badań, rozwiązań i produkcji przyrządów pomiarowych. Marka Metrel jest rozpoznawalna na całym świecie i od zawsze kojarzona z najwyższą jakością oferowanych urządzeń. Przyrządami firmy Metrel można wykonywać pomiary elektryczne wszędzie tam gdzie chodzi o ich jakość oraz o bezpieczeństwo człowieka. Metrel produkuje przyrządy do pomiarów bezpieczeństwa instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych w energetyce i elektronice, pomiarów jakości energii elektrycznej, testowania sieci kablowych i LAN, a także do pomiarów parametrów klimatycznych w pomieszczeniach. Ogólnie produkty Metrel dostarczają informacji o bezpieczeństwie i funkcjonalności różnych instalacji, urządzeń elektrycznych czy parametrach otoczenia.

Sieć dystrybucji

Produkty firmy Metrel sprzedawane i serwisowane są w ponad 80 krajach na świecie poprzez sieć dystrybutorów krajowych. Współpracujące firmy zarządzane są przez osoby dokładnie znające specyfikę i potrzeby swojego rynku. Inżynierowie sprzedaży i specjalnie przeszkoleni technicy oferują wsparcie na najwyższym poziomie.

Certyfikat jakości

System jakości Metrel bazuje na wdrożonej normie BS EN ISO 9001. Dzięki ciągłym szkoleniom i edukacji pracowników firmy, Metrel nieustannie dąży do zwiększenia wydajności i jakości wszystkich zakładowych procesów.

Wzorcowanie mierników

Rozbudowane laboratorium pomiarowe firmy Metrel, oferuje usługi z zakresu testowania komponentów i podzespołów elektrycznych oraz prototypów produktów. Dzięki temu produkty firmy gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność.

Naprawa mierników

Metrel zapewnia szybkie i ekonomiczne naprawy w swojej siedzibie lub za pośrednictwem swoich partnerów. Merserwis posiada autoryzowane przez Metrel serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń oraz laboratorium wzorcujące mierniki tej marki.

Badania, rozwój i produkcja

Badania, rozwój oraz produkcja przyrządów odbywa się w siedzibie firmy Metrel w Słowenii. Specjalnie stworzony dział jakości zajmuje się ścisłą kontrolą jakości produkowanych przyrządów, a w porozumieniu z inżynierami z działów badania, gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów

Ekologia

Produkty Metrel są zgodne z dyrektywami RoHS oraz WEE. Metrel dąży do maksymalnego wykorzystywania surowców wtórnych efektywnie redukując wpływ na naturalne środowisko.

Więcej informacji zdobędziesz klikając w przycisk poniżej.

Merserwis

Oficjalny dystrybutor marki Metrel w Polsce

MERSERWIS

Merserwis to oficjalny dystrybutor marki Metrel. Zajmuje się dystrybucją i sprzedażą profesjonalnej aparatury kontrolno pomiarowej (w tym elementów automatyki), serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym aparatury pomiarowej, szkoleniami technicznymi oraz posiada własne Laboratorium Badawczo-Wzorcujące zajmujące się kalibracją przyrządów pomiarowych. Produkty i usługi oferowane przez Merserwis skierowane są do firm działających w branży: elektrycznej, energetycznej, elektronicznej, hvacr (klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo, chłodnictwo), badawczo rozwojowej, edukacyjnej, spożywczej i produkcyjnej przy czym ogół Klientów spółki działa praktycznie we wszystkich typach branż.Klientami firmy są największe krajowe i międzynarodowe firmy jak również małe i średnie przedsiębiorstwa.Spółka jest bezpośrednim przedstawicielem w Polsce wielu zagranicznych producentów aparatury pomiarowej.

Sieć dystrybucji
Merserwis działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Od samego początku firma funkcjonuje na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej. Na przestrzeni lat z sukcesem wypracowała sobie zaufanie wśród tysięcy klientów i dystrybutorów w Polsce.
Szkolenia techniczne
Naszym celem jest przekazanie profesjonalnej i rzeczowej wiedzy z zakresu teorii i praktyki oferowanej przez nas aparatury kontrolno-pomiarowej marki Metrel uczestniczącym w szkoleniach osobom. Skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu szkolenia!
Serwis, naprawy mierników oraz wsparcie techniczne
Udzielamy pełnego wsparcia technicznego dla podmiotów, które dokonały zakupu produktów w firmie Merserwis lub sieci dystrybucji Merserwis. Jeśli twój tester bezpieczeństwa PAT lub inne urządzenie Metrel wymaga naprawy - daj nam znać!
Wzorcowanie mierników
Merserwis posiada wysoce rozbudowane Laboratorium Badawczo-Wzorcujące świadcząc profesjonalne usługi wzorcowania / kalibracji przyrządów pomiarowych oraz badań na zlecenie klientów.